Batory wkrótce zostanie otwarty

  Batory wkrótce zostanie otwarty

  Kamil Krupa

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Batory - pierwszy biurowiec klasy A na wschodzie Polski - już wkrótce rozpocznie działalność. Pierwsi najemcy już dostali klucze do swoich lokali. Biurowiec znajduje się przy al. Kraśnickiej. Swoją siedzibę będą tam miały między innymi Raiffeisen Bank Polska SA i Luxmed.
  Budynek ma siedem kondygnacji. W najniższej znajduje się parking podziemny, który może pomieścić 33 samochody. Łączna powierzchnia biurowca to 4787 mkw. Prace budowlane ruszyły w marcu ub.r. Zakończyły się pod koniec stycznia tego roku.

  - W tej chwili wręczamy klucze pierwszym najemcom - mówi Dariusz Pastuszak, prezes Batory Investment Sp. z o.o. - Rozpoczną tam funkcjonowanie, kiedy skończą się urządzać. Przypuszczam, że stanie się to w maju. Nie wszystkie lokale są zajęte. Pozostało około 30 proc. przestrzeni całego budynku .

  Batory to jedyny taki budynek na wschodzie Polski. Jest wyposażony w najnowocześniejsze systemy klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa oraz wysokiej klasy instalację elektryczną.

  Biurowce klasy A charakteryzują się wysoką jakością wykończenia. Ponadto ich cechą jest bardzo duża dostępność światła dziennego wewnątrz.

  Zdaniem specjalistów, klienci zwracają dużą uwagę na siedzibę firmy, z którą robią interesy, dlatego tym drugim zależy na jak najlepszej prezencji.

  Jeszcze kilka lat temu poza Warszawą takie biurowce były całkowitą nowością. Teraz pojawiły się też w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, a również w Lublinie.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo