Ofiary "Sreberka"

  Ofiary "Sreberka"

  oprac. MOUL

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Vectra z wideorejestratorem z Sekcji Ruchu Drogowego KPP Tomaszów Lubelskiego pracowicie spędziła weekend. Tylko w sobotę, w ciągu 8-godzinnej służby patrol namierzył 11 wykroczeń, za które ukarano sprawców mandatami na łączną kwotę 3.100 złotych. Dwóch z zatrzymanych zasłużyło się szczególnie.
  - Rekordzistą okazał się 52-letni mieszkaniec z pow. biłgorajskiego. W Bełżcu około godz. 9.30 jechał swoim Volvo S80 z prędkością 159 km/h - informuje mł.asp. Ireneusz Stromidło, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Lubelskim.

  Kierowca, zanim zauważył policyjną vectrę jadącą za nim na sygnałach dźwiękowych ujechał jeszcze kilka kilometrów, osiągając momentami prędkość prawie 170 km/h. Wcześniej wyprzedzał inne pojazdy na podwójnej linii ciągłej.

  - Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem na kwotę 700 złotych "zarobił" także 15 punktów karnych - dodaje mł.asp. Ireneusz Stromidło.

  Zatrzymany nieco później 37-latek z Bełżca, kierowca BMW, w miejscu gdzie dozwolona prędkość to 50 km/h, jechał z prędkością 137 km/h.

  - Dla niego ten "wyczyn" zakończył się mandatem na kwotę 500 złotych i dziesięcioma punktami karnymi - informuje mł.asp. Ireneusz Stromidło.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo