Tor przeszkód na ul. 3 Maja

  Tor przeszkód na ul. 3 Maja

  Joanna Biegalska

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Nierówne chodniki na ul. 3 Maja są zmorą przechodniów. Trzeba bardzo uważać, żeby nie skręcić nogi na wyszczerbionych i ruszających się płytach chodnikowych.
  Często zdarza się też, że pod nimi zbiera się woda, która nieoczekiwanie rozpryskuje się pod nogami i ochlapuje buty. Codziennie chodzi tędy wiele osób, bo z przystanku MPK przy ul. 3 Maja korzysta mnóstwo pasażerów. Nic dziwnego, że nie mogą się doczekać, kiedy wreszcie ratusz zrobi z tym chodnikiem porządek.

  W Wydziale Dróg i Mostów Urzędu Miasta Lublin problemy te są dobrze znane. - Naszym zadaniem jest utrzymywanie dobrego stanu chodników w mieście. Staramy się, tam gdzie jest to możliwe, uzupełniać popękane płyty - tłumaczy Adam Borowy, kierownik referatu utrzymania ulic z WDiM UM. - Na ulicy 3 Maja parkuje bardzo dużo aut, właśnie na chodniku, a to powoduje jego zniszczenie. W planach inwestycyjnych miasta uwzględniono remont tej ulicy. Do tego czasu postaramy się jednak poprawić stan chodnika, by można było po nim chodzić bez obaw.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo