Oszustwo "na mieszkanie"

  Oszustwo "na mieszkanie"

  oprac. MOUL

  Aktualności

  Aktualności

  Młoda kobieta wynajęła mieszkanie od agencji nieruchomości. W Internecie jako właścicielka poszukiwała chętnych do jego zamieszkania. I zarabiała na pobieranych zaliczkach.
  - 22-letnia kobieta z Tomaszowa Lubelskiego wynajęła od jednej z białostockich agencji nieruchomości mieszkanie nr 46 przy ul. Żelaznej 38. Następnie za pośrednictwem popularnego białostockiego portalu internetowego, poszukiwała chętnych do wynajęcia tego lokalu. Przedstawiając się jako właścicielka na oferty czekała pod numerem telefonu komórkowego - informuje zespoły prasowe komend z Lublina i Białegostoku.


  Na poczet przyszłego wynajmu w ciągu trzech tygodni, kobieta wyłudziła od 13 osób ponad 6 tys. zł.

  - Podejrzewamy, że oszukanych może być dużo więcej. Nawet kilkudziesięciu. Oszustka została już zatrzymana i tymczasowo aresztowana - dodaje rzecznik komendy w Białymstoku.

  Sprawa ma charakter rozwojowy. Wiadomo już, że kobieta wynajęła mieszanie nr 13 przy ul. Wiejskiej 71. Również oferowała je do zamieszkania.

  Policjanci prowadzący w tej sprawie postępowanie proszą wszystkich, którzy wpłacili zaliczki, lub podpisali umowę o wynajem tego mieszkania o kontakt z I Komisariatem Policji w Białymstoku - tel. (085) 677 33 97.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo