Kilkudziesięciu policjantów szuka Marka

  Kilkudziesięciu policjantów szuka Marka

  Łukasz Chomicki

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Nadal nie udało się odnaleźć 21-letniego studenta prawa. Marek Wojciechowski tydzień temu zaginął w Lublinie.
  Szuka go kilkudziesięciu policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać, jak student w towarzystwie wujka wychodzi z klubu "Archiwum" przy ul. Radziszewskiego.

  Zapis z kamer ujawnił nowy szczegół w sprawie. Na nagraniu widać, że Marek i jego krewny rozmawiają z dwoma mężczyznami i kobietą.

  - Właśnie z tymi osobami próbujemy w tej chwili nawiązać kontakt - mówi kom. Jacek Deptuś z KWP w Lublinie.

  21-letni Marek Wojciechowski zaginął w nocy z wtorku na środę. - Z naszych ustaleń wynika, że mężczyzna po wyjściu z lokalu przeszedł przez miasteczko akademickie i dotarł do ulicy Pagi, a następnie poszedł w stronę ul. Głębokiej - mówi Jacek Deptuś.

  Marek Wojciechowski pochodzi z małej miejscowości w powiecie parczewskim. W chwili zaginięcia był ubrany w niebieską, sportową kurtkę z białymi wstawkami na rę- kawach, bordową czapkę, ciemno-granatowe dżinsy i zielone, zimowe buty. Zaginiony miał ze sobą sportowy plecak.

  Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z policją, nr tel. 081 532 15 27 lub 997.

  Marka Wojciechowskiego poszukuje też ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. Z fundacją można kontaktować się pod całodobowymi numerami telefonu: 0 801 24 70 70 lub 022 654 70 70.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo