Staranowała policjantowi płot

  Staranowała policjantowi płot

  oprac. MOUL

  Aktualności

  Aktualności

  Pijana 31-letnia kobieta staranowała swoim golfem ogrodzenie posesji w Annopolu. Tak się złożyło, że właścicielem był policjant.
  - W chwili zdarzenia funkcjonariusz był w domu. Opowiedział kolegom, że usłyszał głośny huk. Gdy wybiegł przed dom zauważył, że ogrodzenie jest uszkodzone - informuje mł. asp. Janusz Majewski, oficer prasowy KPP w Kraśniku.

  Chwilę później dostrzegł golfa. Kobieta usiłowała odjechać z miejsca zdarzenia. Niestety skumulowany efekt alkoholowego upojenia kierującej i uszkodzenia samochodu nie pozwoliły na ucieczkę.


  - Przejechała około 250 metrów i zatrzymała się. Funkcjonariusz dobiegł do samochodu i wyłączył silnik, aby uniemożliwić dalszą jazdę - dodaje mł. asp. Janusz Majewski.

  Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Była agresywna i wyzywała policjantów. Nie poddała się badaniu na stan trzeźwości.

  - Rankiem, po przebudzeniu jej agresja i nastawienie zmieniło się. Po przebadaniu okazało się, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje mł. asp. Janusz Majewski.

  Gdy kobieta wytrzeźwieje usłyszy zarzuty jazdy w stanie nietrzeźwości oraz znieważenia policjantów. Grozi jej do 2 lat więzienia.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo