Strona kobiet
  "Kosmetyczka gwiazd"

  Karolina Szostak uwielbia ciężki makijaż i naślimaczone rzęsy

  Rozwiń
  Niedoparta pokusa... rabowania

  Niedoparta pokusa... rabowania

  oprac. MOUL

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Różne rzeczy mogą "przykleić się" do dłoni rabusia - półmisek z wędlinami, chleb, klucze do mieszkania, telefon, słodycze, szkolne zeszyty itd. Tego typu łupy zgromadził 22-letni Paweł K. I nie tylko te...
  W nocy z 25 na 26 marca w miejscowości Wygnanów nieznany sprawca wykorzystując otwarte drzwi garażu i to, że domownicy spali wszedł do mieszkania i dokonał kradzieży.

  - Łupem sprawcy padły wyroby ze złota, telefon komórkowy a także półmisek z pokrojoną wędliną i chlebem. Pokrzywdzona rodzina wyceniła straty na około 6 000 zł - wylicza asp. sztab. Dariusz Łukasiak, oficer prasowy KPP w Radzyniu Podlaskim.


  Łup nie okazał się w pełni satysfakcjonujący. Złodziej zakradł się więc także do szkolnego sklepiku w Czemiernikach. Połakomił się na słodycze oraz zeszyty. Straty oszacowano na ponad 600 zł.

  Śledztwo trwało kilka dni.

  - Złodziejem okazał się dobrze znany policjantom, 22-letni Paweł K. Jak się okazało niespełna dwa tygodnie temu ten sam mężczyzna w kościele w Czemiernikach okradł panią konserwator pracująca przy renowacji zabytków - dodaje asp. sztab. Dariusz Łukasiak.

  22-latek został ponownie zatrzymany. Na widok funkcjonariuszy rzucił się do ucieczki.

  - Policjanci dopadli go po krótkim pościgu na polach. Stamtąd trafił do policyjnego aresztu - zaznacza asp. sztab. Dariusz Łukasiak.

  U zatrzymanego znaleziono skradziony telefon, odtwarzacz MP3 oraz klucze obrabowanego mieszkania. Wędliny nie odzyskano. 22-latek przyznał się do winy. Za kradzieże i kradzieże z włamaniem grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo