Biegi narciarskie: Srebrny medal Małgorzaty Żółkiewskiej podczas OOM - Śląsk 2012

Małgorzata Żółkiewska znakomicie zainaugurowała swoje starty w Wiśle
Małgorzata Żółkiewska znakomicie zainaugurowała swoje starty w Wiśle Paweł Żółkiewski
Małgorzata Żółkiewska (MULKS Tomaszów Lubelski) wywalczyła srebrny medal w sprincie techniką dowolną, podczas 18. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach zimowych - Śląsk 2012. Rywalizacja w biegach narciarskich, rozpoczęła się na trasach Wisły-Kubalonki 2 lutego i potrwa do 8 lutego.

Utalentowana tomaszowianka, rywalizująca wśród juniorek B, przegrała jedynie z zawodniczką Śnieżki Karpacz - Urszulą Łętochą, która reprezentowała Polskę w 1. Zimowych Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Innsbrucku. Brązowy medal przypadł natomiast Dominice Bieleckiej (MKS Wodzisław).

Dobry występ zanotowali również inni reprezentanci tomaszowskiego MULKS. W rywalizacji juniorek B Ewelina Pleskacz, uplasowała się na czwartym miejscu w małym finale, co dało jej ostatecznie ósmą lokatę. Katarzyna Sikora zajęła 11. miejsce, Katarzyna Korkosz uplasowała się oczko niżej, natomiast na 18.pozycji sklasyfikowana została Milena Czajka

Wśród juniorek A Magdalena Czusz zajęła siódmą lokatę, natomiast jej kolega klubowy - Mateusz Soból, rywalizujący wśród juniorów A, zakończył zmagania na 10. miejscu.