W podanym wątku nie ma żadnych odpowiedzi

Policyjna kronika (1)

Maciej (212.182.97.xxx) 01.12.09, 14:43

No nie mogę, wchodzę na kurier a tu co widzę - kronika policyjna:

-Pomóż znaleźć skradzioną kolekcję zegarów
-Zamość: zabrali mu odtwarzacz MP3, ale im nie odpuścił
-Lublin: Okradali auta, w końcu dopadli ich policjanci
-Lublin: Pomóż policji wyjaśnić okoliczności wypadku
-Opole Lubelskie: potrącił 5 pieszych i uciekł

Czy naprawdę o takim mieście jak Lublin nic nie da się normalnego?
PS. taka forma ma celu zastraszanie ludności, normalnie państwo policyjne. Wiadomości jak w USA, tam też się tylko dowiesz ile ludzi wczoraj zastrzelili i ile ludzi wpadło z maryśka...

regulamin

A gdzie jest napisane że to FORNALIK zadne media nie podały NAZWISKA
789 zaraz konferencja ! FORNALIK to cham a Enegel jeszcze większy ! Jeżeli ktoś ma na sercu dopro polskiej kopanej nie zostaje trenerem PZPNu a Ci panowie jak reszta to te lesne dziady I nic to nie zmienia !!! »

ok
1734 ok, mogę płacić za ubezpieczenie tyle co w innych krajach UE pod warunkiem że ktoś mi zagwarantuje, że będę zarabiał tyle co oni. jak oni to sobie wyobrażają? że teraz będę im lekką ręką oddawał dziesiątą część mojej pensji? mam oc i ac w avivie i do tej pory byłe zadowolony zarówno z obsługi jak i zniżki 60%, pytanie co z tego zostanie? mam nadzieję że TU zdają sobie sprawę, że będą musiały ostro zawalczyć o klientów... »

leniwe gnojki
fiutek Nic już się nie chce robić tym leniwym bucom. Najchętniej stanęli by z suszarką i trzepali kasę od naiwnych szoferów. »

PO nacjonalizacji generalnego wykonawcy?
PropaGanda Zainteresowanym po lecam plany wicepremiera od gospodarki, który jedyną szansę w ukończeniu rozpoczętych już inwestycji drogowych widzi w nacjonalizacji generalnych wykonawców. Telewidzu obudź się - zaczynamy podawać fakty! »

trudno o szacunek kiedy do generala jak do kaczki, a potem szuka sie dowodow latami...
długo_pis nie wspomne o innych sukcesach.. dobrze ze i naszym przestepcom brak talentów... »

...
Motor Niestety takie rzeczy się zdarzają, ale nadal nie mogę uwierzyć jak bramkarz mógł popełnić taki błąd.. w doliczonym czasie, z takiej odległości.. moze ta zmiana miedzy słupkami była niepotrzebna.. :/ tak blisko!! Czekamy na następny mecz, oby tym razem bez takich błędów! Tylko zwycięstwo! ;)) »

Nawet w takiej chwili musicie kłamać , że był "prof" ?
Geralt Wieczne odpoczywanie... »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Kurierlubelski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Witryna korzysta z plików cookies oraz informacji zapisywanych i odczytywanych z localStorage, aby dopasować interesujące treści oraz reklamy. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki, w szczególności w zakresie cookies, oznacza, że pliki będą umieszczane na urządzeniu końcowym. Możesz zmienić ustawienia przechowywania i dostępu do cookies i localStorage używając ustawień przeglądarki lub używanego urządzenia. Szczegóły w Polityce Prywatności.

Zamknij