Wiadomości

Nie znaleziono wątku o tym numerze.

3 samochody to korki
b7ha no bez przesady »

Dzięki nowemu stadionowi [powinien mieć 20 tys ]mamy EURO 2017
poznaaniak z lb Dzięki PZPN prezydentowi Żukowi panu Gilowi ,Lublin będzie miastem bardziej rozpoznawalny ,Sportowo i gospodarczo i turystycznie .Pan sędzia na dziś jest osobą znaną i ma pewne doświadczenie z wielu stadionów Europy może doradzać organizatorom w Lublinie. Zamierzam osobiście być na meczach w Lublinie ,od tygodna do 2 tygodni »

ale wstyd !!
olek Aktoreczka nie jednego, lecz wielu seriali, złapana na kradzieży... Oto przedstawicielka " elyt " umiłowanej przez KODomitów III RP ! I takie ścierwa, z braku laku, zatrudniają na plan filmowy. Mordę jej pokażcie oraz pełne nazwisko ! Do jakiego dna dobił świat Melpomeny w polskim wydaniu... »

Brawo dziewczyny dbać o następców !!!
Kibic z Lublina Gratulacje dla Małgosi - byłej zawodniczki z Lublina . Może przed meczem z Lublinem o złoto przeprowadzić test ciążowy dla pozostałych zawodniczek ? . Będzie niespodzianka ? I Lublin ma złoto bez gry !!!!! 500 .- czyni cuda !!! prosimy o następne ciąże !!!! ( żartuje) swoją drogą szczęście dla zawodniczki a kłopot dla trenera . Hipotetycznie to druga zawodniczka ( podstawowa ) w zespole zaciążyła , a może to prawo serii !!! pozdrawiam »

I to jest dobra informacja
A. Jakie loty na wakacje? Marzą mi się Kanary z Lublina, pięknie tam jest odpoczywac »

przykry incydent
anytsuj Przykry incydent. Przez 5 lat studiów brałam udział w takich korowodach. Nie chce nikogo osądzać i oceniać, ale winny mógł byc alkohol. Niekoniecznie osoba, która spadła spożywała wczesniej, ale inna osoba będąca obok. Oby jak najmniej takich sytuacji podczas kolejnych imprez. »

Skandal
PO Upamiętnianie symbolu rusyfikacji i upodlania Polaków przez okupantów ze wschodu - skandal. Nie zapomnimy przy następnych wyborach co PO wyczynia. »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Kurierlubelski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.