Przecież ten Krym to Stalin pod naciskiem Chruszczowa w 1954 podarował Ukrainie (5)

Kowal (212.182.83.xxx) 28.02.14, 09:46

wiec tak na prawdę co się dziwić, że tam większość Rosjan żyje i kocha Putina, jak tak chcą niech tak mają...

Rozwiń Przecież ten Krym to Stalin pod naciskiem Chruszczowa w 1954 podarował Ukrainie Kowal (212.182.83.xxx) 28.02.14, 09:46
Rozwiń Rocznika mordów na Polakach KL (89.230.211.xxx) 28.02.14, 10:38
Rozwiń stalin zmarł w 1953 Marco Polo (46.112.173.xxx) 28.02.14, 10:50
Rozwiń x x (89.65.245.xxx) 28.02.14, 10:53
Rozwiń Ukraińcy już nie tylko do Polski będą potrzebowali wizy ale być może i na Krym Kardacz (109.200.95.xxx) 28.02.14, 13:31

regulamin

COZL
Ja I nikomu już nie przeszkadza kolor elewacji? »

odwalcie sie pisszmaty od Slaska
"ukrytej opcji niemieckiej" BYDLAKI BEZ krztyny godnosci! SLAZACY NIE DAJCIE PLUC SOBIE W TWARZ temu scierwu! POKAZCIE im SWOJA SLASKA GODNOSC I SLASKI HONOR! »

Janina - W nawiazaniu do wypowiedzi prof. Lwa Starowicza
Natrafilam na Panstwa strone dopiero teraz kilka lat pozniej :-) moze pan Lew Starowicz bylby ciekawy mojego zdania odnosnie sytuacji na wyspach, jesli tak byloby mi milo. Otoz, mieszkam w Anglii kilka lat mam 40 lat, mialam 3 znajomosci-romanse tutaj przez ten czas. Jestem osoba stateczna i szukalam stabilizacji w Uk, jednak nie udalo sie i te 3 znajomosci musze zaliczyc do romansow..luznych spotkan jak kto woli..Poznalam pielegniarza 47 lat, Anglik, dorabial tez jako nauczyciel Historii, wszystko zapowiadalo sie dobrze. Wiedzialam ze mial 2 zony wczesniej ale pomyslalam ze moze teraz jak ma taki wiek to juz bedzie chcial sie ustabilizowac I staralam sie jak moglam byc ta jedyna. Jednak nie udalo sie, moj parter ciagle spotykal sie z byla dziewczyna mloda 25latka, przez ktora notabene odeszla jego druga zona od niego..Dalam sobie spokoj..Poznalam lekarza Hondusa, wydawal sie ucziwy, schludny na poziomie facet ale wyszlo ze prowadzi zycie frywolne, bylam jedna z wielu. Do tego mial caly sprzet antykoncepcyjny w woreczku tj. spreje, kondomy, kremy wszystko jak apteczka..Myslalam ze jest taki zapobiegliwy i czysty czlowiek w koncu lekarz..ale nie, on mial taka swoja apteczke do zachowania czystosci i zapobiegania wpadce, bo nie zamierzal sie wiazac i miec dzieci..Do tego raz nazwal nas obojga na jakis moj komentarz "oj no nie my jestesmy dobre dziwki"..Kupowal dla mnie jedzenie po przecenie, tansze ale mowil ze jego dom jest jego rodziny z Indii, I nie zmieni religii, zebym przeprowadzila sie do niego to bedzie mial seks ze mna codzien.. dalam sobie spokoj..Kolejny facet Anglik, lat 55, nauczyciel, pracujacy w srodowisku medycznym, fajny facet, przystojny, fajny charakter, inteligentny, dobry dla mnie..zakochalam sie. Odcial mnie z dnia na dzien po miesiacu znajomosci..poeiwdzial ze jest za stary dla mnie I on zreszta nie zasluguje na milosc I sam nie wie czego chce I dokad zmierza..Corka byla wazna dla niego I praca. Mial tez tatuaze na rekach ktore mowily"zyj chwila"..Do tego nmysle nie wyleczyl sie ze swojej pierwszej zony, a mial romanse jak sie potem okazalo..bylam jedna z wielu..Szkoda mowic, zalamalam bardzo..Przez 4 lata te 3 znajomosci zabraly mi nadzieje na milosc I wiare ze jeszcze sobie uloze zycie. Probowalam w Polsce ale tez spotkalam narcyza za ktorym wydzwanialy byla dziewczyna i obecna przyjaciolka zreszta on wyjezdzal czesto, zbyt to bylo zawile by mu zaufac..Tak wiec Anglia tak jawi mi sie jako kraj zlaicyzowany, podejscie maja tu swobodniejsze do romansowania I posiadania kilku partnerow na raz. Prosze sobie wyobrazic ze kolezanka z pracy mloda dziewczyna lat 27 corka lekarza, Angielka, pokazywala w pracy u nas swoje nagrania na komorce kolezankom jak to uprawiala kolejny seks grupowy w hotelu..Ona jest teraz z meczyzna ktory zostawil zone dla niej, I ten mezczyzna nakreca filmy z nia jak uprawia seks w kolejnych miejscach gdzies a to w hotelu w Szkocji a to innym miejscu gdzie sie umowi..Nawet manadzer placowki wiedziala o jej seksownych spotkaniach i tylko powiedziala ze nasza pracownica lubi mezczyzn. Przciez w Polsce powiedziano by o niej dziwka a moze nawet wyleciala by z pracy..Tu pracownicy w Uk powiedzieli o niej ze jest brudna jak tak sie puszcza i obruszali sie ale nikt nie obgadywal jej uzywajac dosadnych okreslen.. A co dzieje sie w bogadszym swiecie? Szkoda mowic..mozna sobie wyobrazic..ja reprezentuje zawodowo klase mniej srednia i z taka mam do czynienia. Osobiscie nie widze sie w Anglii, gdybym spotkala tu mezczyzne do zycia i wiernego i stabilnego to mysle ze byloby fajnie zyc, kraj moze byc, wycieczki razem, oplaty na pol tansze zycie..Aleniestety nie wierze juz w milosc i zwiazek z jedynym na cale zycie tu wtej Anglii. Martwi mnie tez sytuacja w Polsce, takze i u nas wchodzi duzo tych frywolnych zachowan, professor Lew Starowicz napisal w swojej ksiazce o roznych typach mezczyzn, niestety padlam ofiara w Polsce pana "sportowca". Ale nie zalamuje sie wierze ze spotkam prawdziwa milosc. »

Ciekawe, czy wróci
edek Na drzwiach widać napis "ZAPRASZAMY PONOWNIE". »

Ale to już było
Business owner Lata temu nic również nie groziło miejskim firmom budowlanym, bo wszak ta gałąź przemysłu była, jest i będzie kołem zamachowym każdej gospodarki... Tyle, że ktoś postanowił, że w Lublinie będzie... inaczej. »

Bezpieka.
Blob. Sprawami bezpieczeństwa państwa polskiego zajmie się niewątpliwie pan Antoni Macierewicz bo on jest wybitnym fachowcem w tej dziedzinie i nareszcie Polska odzyska Królewiec i będzie od morza do morza. »

sekk
sekk Redaktorzy KL jak zwykle robią aferę z niczego. Nie widzę, żeby on "pędził ulicami miasta" ani żeby wyprzedzał "szereg pojazdów". Wyprzedził raptem dwa auta i jechał nie więcej niż 60 km/h. Zachował się jak głupek, szczególnie drugie wyprzedzenie było niebezpieczne, ale żeby od razu pisać o "piacie drogowym"? »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Kurierlubelski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Stosujemy cookies do świadczenia usług w sposób dostosowany do potrzeb i preferencji użytkownika, np. emisji indywidualnych reklam. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one umieszczane na urządzeniu końcowym. Można zmienić ustawienia przeglądarki lub urządzenia w zakresie przechowywania i dostępu do cookies. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.

Zamknij