Nie znaleziono wątku o tym numerze.

JUZ WRACA POKAZYWANIE WYKRZYWIONYCH TWARZY OPOZYCJI A PO ZAWSZE CACY !!!
deprewatorzy Troche było normalnie i media zaczeły wykonywac zadania jakie do nich naleza, ale to by było za dobrze za normalne w tym umeczonym kraju. Jeszcze ciała nie wystygły i nie pochowano wszystkicg a juz zaczyna sie propaganda i czarny PR na całego ! »

Wróci za jakiś czas!
OryGinał Szykować wyprawkę dla bachora... »

Pada drobny śnieg ze deszczem
  ze deszczem? co to jest? kto pisze te artykuły? »

Człowiek wyjdzie ze wsi, wieś z człowieka nigdy...
No-to-Dudu Tylko po co artykuł o tej małostkowej karierowiczce...? Wielbicielce prezesa i ojca dyrektora... Żaden to przykład do naśladowania dla innych... Dyzma w spódnicy... ot tyle i nic więcej... »

zloto
marcin Dlatego po złoto to lepiej do dobrego dilera (polecam 79element.pl , bo od tylu lat wspolnych biznesow sie jeszcze lubimy), a pociag zostawcie w spokoju, bo szukanie tamtego zlota moze troche zajac hehe:) »

nadzieja
gw mam nadzieję że to dobra zmiana »

Grzegorz BRAUN ma trochę inne zdanie
net "Życińskim zainteresowałem się, ponieważ już przed publikacją mojej książki bardzo brutalnie mnie atakował. Do tego stopnia, że w trakcie procesji Bożego Ciała, podczas uroczystości, abp Życiński zamiast o Eucharystii mówił o historykach, którzy próbują zniszczyć Wałęsę. W innym miejscu powiedział coś nieprawdopodobnego, czyli to, że dzieci i wnuki Gontarczyka i Cenckiewicza będą wstydziły się swoich nazwisk. Zastanawiałem się, jak duszpasterz i biskup może mówić takie słowa. Zaintrygowało mnie to, że arcybiskup zaczął coraz dobitniej podkreślać, że istnieli fikcyjni agenci, że zapiski SB nic nie znaczą. Pomyślałem wtedy: czy on przypadkiem nie mówi o sobie. No i tak się po prostu stało." »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Kurierlubelski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.