Nie znaleziono wątku o tym numerze.

Miszczowie zapraszamy do nas [REKLAMA]
rekrutant "- Można śmiało powiedzieć, że zainteresowanie jest bardzo duże. Szczególnie na naszej fizjoterapii. Rekrutacja prowadzona jest jeszcze na wszystkich kierunkach i śmiało można składać dokumenty - zachęca" (ktośtam). Noooo bujda na resorach. Jakby zainteresowanie było duże to miejsc by już dawno wolnych nie było. Prawda jest taka, że miejsca zostały na samych elitarnych kierunkach i samych elitarnych uczelniach... A kandydaci na studia którzy do tej pory się nigdzie nie dostali to z pewnością śmietanka, najlepsi z najlepszych, elita. Noooot... »

donice
lucyper a może w każdej...krzyż/ w następnym sezonie/ »

Gońcie się oszuści, pralka Frania to wasza przyszłość, tylko kto to kupi??
Rumcajs tak się kończy niepoważne podchodzenie do klienta. »

crap/bullshit/imho/fuckup/flame/enough is ENOUGH!
hippiekiller czepiać się jest łatwo. błędy merytoryczne to jedno, błędy językowe to całkiem co innego. żadnych lepiej nie popełniać, gdy pisze się do gawiedzi. "W KAŻDYM RAZIE" a nie "W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE"! ale to szczegół, tak każdy mówi, więc nikt się nie zdziwi. bardziej w oczy kłują te angielskie wstawki... razy osiem w takim krótkim tekście to już przesada. naprawdę lepiej napisać "pretensjonalny crap" niż po prostu, po polsku "pretensjonalne gówno"? bo niby angielskie gówno jest mniej gówniejsze niż polskie? ha ha ha. »

Ja
cię kręcę , to takie współczesne AK-bis. Czy ludzie przeczuwają że nadchodzą ciężkie czasy?Że ja nic nie orientuje się w temacie. Bo może z demobilu by co kupił jeszcze na obronę własną , hałbicę , bo moja broń w której służyłem jest w muzeum.https://www.youtube.com/watch?v=4R4wYMASw50 Wyrzutnia z rakietą »

łe,co za lizus
łeee z tego marjusza.fe! »

trudno o szacunek kiedy do generala jak do kaczki, a potem szuka sie dowodow latami...
długo_pis nie wspomne o innych sukcesach.. dobrze ze i naszym przestepcom brak talentów... »

Polska Press Sp. z.o.o informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie Kurierlubelski.pl podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

Stosujemy cookies do świadczenia usług w sposób dostosowany do potrzeb i preferencji użytkownika, np. emisji indywidualnych reklam. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one umieszczane na urządzeniu końcowym. Można zmienić ustawienia przeglądarki lub urządzenia w zakresie przechowywania i dostępu do cookies. Więcej szczegółów w Polityce Prywatności.

Zamknij