Gimnastyka sportowa: Roman Kulesza i Adam Kierzkowski startowali w FIG Challenge Cup 2012

Roman Kulesza (AZS AWF Biała Podlaska) ze swoim trenerem Piotrem Mikołajko
Roman Kulesza (AZS AWF Biała Podlaska) ze swoim trenerem Piotrem Mikołajko archiwum zawodnika
Reprezentanci AZS AWF Biała Podlaska: Roman Kulesza i Adam Kierzkowski wywalczyli dwa miejsca finałowe podczas zawodów - FIG Challenge Cup 2012 w gimnastyce sportowej, które w dniach 28-30 marca rozegrane zostały w stolicy Kataru Doha.

Kulesza uplasował się na siódmej pozycji w finale ćwiczeń na drążku, natomiast Kierzkowski zajął identyczną lokatę w finale ćwiczeń na poręczach.

Obaj bialscy gimnastycy popełnili niestety błędy w finałach. Roman Kulesza nie złapał niezwykle trudnego elementu lotnego - Tkacheva z całym obrotem, zaś Adam Kierzkowski już na początku układu, bardzo niefortunnie wykonał salto w przód z oparcia, psując całkowicie zeskok.