Piłka nożna: Motor Lublin zremisował z Wisłą Sandomierz

Motor Lublin zremisował z Wisłą Sandomierz
Motor Lublin zremisował z Wisłą Sandomierz Jakub Hereta/archiwum
W sobotę na bocznym boisku Areny Lublin doszło do starcia trzecioligowców. Motor Lublin zremisował z Wisłą Sandomierz 2:2. Dwa gole dla gospodarzy w pierwszej połowie strzelił Krystian Mroczek i żółto-biało-niebiescy prowadzili 2:0. Po zmianie stron to goście dwukrotnie trafili do bramki strzeżonej przez Kacpra Skrzypka i doprowadzili do wyrównania.

– Wynik sparingu jest sprawą drugorzędną, aczkolwiek w pierwszej połowie zagraliśmy nieźle – mówi Paweł Kamiński, drugi trener Motoru. – Po zmianie stron nasza gra "siadła", a wpływ na to mogły mieć roszady w składzie, ponieważ szansę występu dostało kilku naszych juniorów.

W poniedziałek żółto-biało-niebiescy udadzą się na zgrupowanie do Dębicy. Na jego zakończenie w sobotę 14 lutego, Motor rozegra kolejny mecz kontrolny, ze Stalą w Mielcu.

Motor Lublin – Wisła Sandomierz 2:2 (2:0)
Bramki dla Motoru: Mroczek 12, 30

Motor (I połowa): Lipiec – Kłyk, Komor, Karwan, Falisiewicz, zawodnik testowany, Muszyński, Piekarski, Jabkowski, Mroczek, Myśliwiecki; Motor (II połowa): Skrzypek – Kazubski, Armaciński, Tywoniuk, Burczaniuk, Ptaszyński, Kamiński, Gęborys, Czułowski, Szymanek, Wolski