Piłka ręczna: Tylko i aż remis Azotów Puławy ze Stalą Mielec

Mielec zawsze był trudnym terenem dla piłkarzy ręcznych Azotów Puławy. I gdy w środę podopieczni Bogdana Kowalczyka w kolejnym meczu PGNiG Superligi przegrywali w Mielcu ze Stalą 10:16, mało kto wierzył, że puławianie wywalczą chociażby jedno oczko. Goście po zmianie stron jednak szybko zniwelowali straty, a następnie objęli nawet dwubramkowe prowadzenie. Miejscowi się nie poddali, ale jeszcze na kilka sekund przed końcem meczu wydawało się, że goście zwyciężą. Miejscowym w ostatniej minucie udało się jednak doprowadzić do wyrównania po 31.

W drugim środowym meczu MMTS Kwidzyn zremisował z Orlenem Wisłą Płock 21:21, mimo, że do przerwy gospodarze prowadzili 15:9 i pachniało sensacją, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się podziałem punktów.
Stal Mielec – Azoty Puławy 31:31 (16:10)
Stal: Lipka, Kryński – Chodara 4, Adamuszek 3, Gliński 6, Kostrzewa 3, Janyst 3, Szpera 7, Wilk 2, Kriegier, Dżono, Gudz. Sobut 3. Kary: 10 minut.
Azoty Puławy: Rasimas, Grzybowski – Szyba 8, Tarabochia 2, Masłowski 5, Przybylski 2, Babicz 4, Kus 1, Skrabania 4, Sobol 5, Łyżwa. Kary: 8 minut.
Sędziowali: Michał Kopiec (Siemianowice Śląskie) i Marcin Zubek (Bytom)