Pływanie: Konrad Czerniak (Wisła Puławy) dwukrotnie stawał na podium w Palma de Mallorca

Konrad Czerniak (Wisła Puławy) wywalczył dwa medale w Palma de Mallorca
Konrad Czerniak (Wisła Puławy) wywalczył dwa medale w Palma de Mallorca archiwum zawodnika
Konrad Czerniak (Wisła Puławy) z powodzeniem rywalizował podczas otwartych, międzynarodowych mistrzostw Hiszpanii, które w dniach 10-13 kwietnia zostały rozegrane na długim basenie w Palma de Mallorca.

Podopieczny trenera Bartosza Kizierowskiego wywalczył złoty medal na dystansie 100 stylem motylkowym (53,21) oraz był drugi w wyścigu na 100 stylem dowolnym (49.99).

- Jak na ten etap przygotowań, zawody oceniam jako bardzo udane - informuje Konrad Czerniak.