Polska- Słowenia. Jaki wynik? Kto strzelił bramki? Bramka Teodorczyka

RED, x-news.pl
Mecz Polska - Słowenia we Wrocławiu
Mecz Polska - Słowenia we Wrocławiu Bartek Syta/Polska Press
[Polska- Słowenia. Jaki wynik? Kto strzelił bramki?] Na stadionie we Wrocławiu polska reprezentacja w piłce nożnej zmierzyła się w poniedziałek (14 listopada) w towarzyskim meczu z ekipą Słowenii. Mecz zakończył się remisem (1:1).

Od początku gra "nie kleiła się" biało-czerwonym. W 24. minucie do polskiej bramki wbił Miha Mevlja, którego w polu karnym nie upilnował Łukasz Teodorczyk. Wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Po przerwie trener Nawałka wymienił bramkarza: boisko opuścił Artur Boruc, a jego miejsce zajął Wojciech Szczęsny. Polski selekcjoner postanowił też, że drugą połowę spotkania na ławce rezerwowych spędzi Grzegorz Krychowiak. Jego miejsce zajął Kamil Wilczek.

Kolejne minuty przynosiły zmiany, ale nie poprawiały one sytuacji na boisku. Na wyrównującego gola musieliśmy poczekać do 79. minuty meczu. Bramkę zdobył Łukasz Teodorczyk.

Mecz zakończył się remisem (1:1). - To nie było łatwe spotkanie. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem. Musimy szanować ten remis - mówił po meczu Bartosz Kapustka.

Polska- Słowenia bez Lewego
W towarzyskim spotkaniu ze Słowenią trener Nawałka postanowił przetestować zawodników spoza podstawowego składu. Robert Lewandowski, Kamil Glik i Łukasz Piszczek dostali od selekcjonera wolne i już zaraz po potyczce z Rumunią opuścili zgrupowanie reprezentacji.