Al. Tysiąclecia to miejsce, gdzie spotyka się 17 linii autobusowych i trolejbusowych. Pojazdy będą musiały korzystać z objazdów. - Na razie zakładamy, że zachowany będzie przejazd ul. Lubartowską – mówi Monika Fisz z ZTM Lublin.
Objazdami pojadą pojazdy obsługujące linie: 1, 2, 4, 5, 6, 17, 18, 22, 23, 29, 31, 32, 34, 39, 52, 57, 150. Zablokowaną al. Tysiąclecia będą omijać korzystając głównie z ul. Ruskiej. Objazdy będą obowiązywać od 10.30 do 13.
- Godziny objazdów mogą ulec zmianie. Na sytuacje będziemy reagować dynamicznie, w zależności od jej rozwoju – podkreśla Fisz.
Nowe trasy autobusów i trolejbusów
Linia 1 - w kierunku Pancerniaków Felicity - Królewska – Lubartowska – Ruska – Lwowska – Kalinowszczyzna
(w kierunku Żeglarskiej: bez zmian
Linia 2 - w kierunku Turka os. Borek - Dolna 3 Maja – Prusa – Jaczewskiego - Obywatelska – Unicka – Podzamcze – Lwowska – Kalinowszczyzna
(w kierunku Zbożowej: bez zmian)
Linie 4, 6, 39 - w kierunku Elizówka, Niepodległości oraz Mełgiewska-chłodnia - Królewska – Lubartowska – Ruska – Lwowska
(w kierunku Poligonowa, Romera oraz Lipniak: bez zmian)
Linie 5, 52 - w kierunkach Port Lotniczy Lublin oraz Świdnik Duży - Lubartowska – Ruska – Lwowska – al. Tysiąclecia
(w kierunku Brama Krakowska: bez zmian)
Linia 17 - w kierunku Paderewskiego - Królewska – Lubartowska – Ruska – Podzamcze
(w kierunku Abramowicka Dominów/Głuszczyzna/Jabłonna: bez zmian)
Linia 18, 31 - w kierunku Choin oraz Węglarza - Al. Racławickie – Krakowskie Przedmieście – Kołłątaja – Zesłańców Sybiru – Narutowicza – pl. Wolności – Bernardyńska – Wyszyńskiego – Królewska – Lubartowska – Ruska – Podzamcze
(w kierunku Sławinkowskiej oraz os. Poręba: bez zmian)
Linia 22 - w kierunkach Pliszczyn/Zawieprzyce - Lubartowska – Ruska – Lwowska – Kalinowszczyzna
(w kierunku Brama Krakowska: bez zmian)
Linia 23 - w kierunku Felina - Północna – Biernackiego – Lubartowska – Wodopojna - Królewska
(w kierunku Kupiecka IKEA/Elizówka-giełda: bez zmian)
Linia 29 - w kierunku Herberta/Inżynierska - Północna – Biernackiego – Ruska – al. Unii Lubelskiej
(w kierunku Choin: bez zmian)
Linie 32, 57, 150 - w kierunkach: Daszyńskiego, Turystyczna, Mełgiewska WSEI - Dolna 3 Maja – Prusa – Jaczewskiego - Obywatelska – Unicka – Podzamcze – Lwowska
(w kierunkach: os. Widok oraz os. Poręba: bez zmian)
Linia 34 - w kierunku Dworca Gł. PKP - al. Kompozytorów Polskich – Północna – Biernackiego – Ruska – Lwowska
(w kierunku Koncertowej: bez zmian)
- Studniówka Technikum Gastronomiczno-Hotelarskiego ZS 5 (ZDJĘCIA)
- Śmiechu warte miasto w Polsce? Kraśniczanie publikują jego blaski i cienie
- Znana jest data pogrzebu byłego redaktora naczelnego Kuriera Lubelskiego
- Menadżer powiedział ratuszowi „żegnam”
- „Alarm!”. Syn wydłubał matce oczy
- Lubelska Giełda Staroci. Zobacz, jakie perełki czekały na mieszkańców. Zdjęcia
Precz z Zielonym Ładem! - protest rolników w Warszawie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?