UMCS Lublin najlepszy w akademickich mistrzostwach województwa lubelskiego w snowboardzie

Snowboardziści UMCS Lublin triumfowali w klasyfikacji drużynowej zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn podczas akademickich mistrzostw województwa lubelskiego 2010/2011, które zostały rozegrane na stoku Nartrsport w Rąblowie. Były to pierwsze w historii zawody w tej dyscyplinie sportu w ramach akademickich mistrzostw województwa lubelskiego.

W rywalizacji indywidualnej prym wiedli również reprezentanci UMCS Lublin, wygrywając zarówno wśród pań oraz panów. W zmaganiach kobiet pierwsze trzy lokaty na podium zajęły zawodniczki UMCS: Ola Janicka, Maja Mościcka i Aneta Jarosz. Wśród mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Jerzy Czerwiński, przed Karolem Kraśkiewiczem (obaj UMCS), natomiast na trzecim miejscu sklasyfikowany został Michał Wierzchowski z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.