Za grę w finale Pucharu Polski dostały... odświeżacze do samochodu

Redakcja
W finale Pucharu Polski MKS Perła Lublin pokonał SPR Pogoń Szczecin 34:25
W finale Pucharu Polski MKS Perła Lublin pokonał SPR Pogoń Szczecin 34:25 Andrzej Kurzyński/screen
Odświeżacze do auta o zapachu np. cytryny, czy spray pachnący wanilią - takie prezenty, oprócz medali, otrzymały finalistki Pucharu Polski w piłce ręcznej kobiet. W sobotę zmierzyły się w nim zawodniczki MKS Perła Lublin i SPR Pogoni Szczecin. Zwyciężyły te pierwsze.

Trzy lata temu szczypiornistki MKS za zdobycie mistrzostwa kraju otrzymały dyplom z ręcznie i krzywo wypisaną nazwą drużyny. W tym roku finalistki rozgrywek o Puchar Polski jako dodatek do medali dostały zaś... odświeżacze do samochodów.

Jak wynika z naszych informacji były to jedyne nagrody za triumf. - Te prezenty to kpina. Organizatorzy powinni się za to wstydzić. Lepiej, żeby nie dawali nic niż takie coś - komentuje krótko i dosadnie jedna z zawodniczek grających w finale.

Sam mecz pomiędzy MKS Perła Lublin, a SPR Pogonią Szczecin zakończył się wygraną szczypiornistek tej pierwszej drużyny 34:25.

W Polsce nie ma na nie mocnych. MKS wygrał puchar, a do Lubl...