Motor Lublin ograł Kryształ Werbkowice

Jakub Hereta
Lider trzecioligowej tabeli Motor Lublin pokonał w meczu kontrolnym czwartoligowy Kryształ Werbkowice 2:1. Za tydzień, żółto-biało-niebiescy w półfinale Pucharu Polski na szczeblu LZPN zmierzą się z Lublinianką. Podopieczni Tomasza Złomańczuka rundę wiosenną zainaugurują 19 marca, kiedy to podejmą Tomasovię.

– Pierwsza połowa była niezła w naszym wykonaniu. Niestety, po przerwie zagraliśmy dużo słabiej. Brakowało nam konsekwencji, popełnialiśmy głupie straty, po których rywal mógł nam strzelić kolejne gole. W sumie był to pożyteczny sprawdzian. Pokazał nam nad czym mamy pracować. Jeszcze przed nami dużo pracy, ale z meczu na mecz powinno być coraz lepiej – mówi Tomasz Złomańczuk, trener Motoru.

Motor Lublin – Kryształ Werbkowice 2:1 (1:0)
Bramki: Myśliwiecki 24, Rybka 65 (samobójcza) – Poterucha 75
Motor: Żukowski (30 Zagórski, 60 Socha) – Falisiewicz (65 Prusinowski), Komor (46 Tadrowski), Gieraga (65 Komor), Prusinowski (46 Dikij) – Tymosiak (65 Drozd), Król (46 Piekarski), Kamiński (65 Stachyra), Stachyra (46 Mroczek) – Drozd (46 Wolski), Myśliwiecki (46 Piątek)
Kryształ: Suchodolski – Mroczek, Mazur, Dobromilski, Dec (46 Paweł Musiał), Podgórski, Rybka, Nieradko (46 Omański), Reszczyński, A. Całka (65 Poterucha), Sołtysiuk (46 Śmiałko). Ponadto grali: Kulik, Steciuk, P. Kaczoruk

Materiał oryginalny: Motor Lublin ograł Kryształ Werbkowice - Kurier Lubelski