Legia - Sporting Lizbona. Jaki był wynik? Kto strzelił bramkę? (ZDJĘCIA, WIDEO)

RED
Legia Warszawa - Sporting Lizbona
Legia Warszawa - Sporting Lizbona Czarek Sokolowski
[Legia - Sporting Lizbona. Jaki był wynik?] Na stadionie przy ul. Łazienkowskiej Legia Warszawa zmierzyła się w środę ze Sportingiem Lizbona. Mistrzowie Polski wygrali 1:0 i zobaczymy ich wkrótce w Lidze Europy.

Na pierwszą (i jedyną) bramkę w meczu przy ul. Łazienkowskiej kibice czekali do 30. minuty spotkania. Piłkę do bramki Sportingu wbił Guilherme. Legioniści grali bardzo odpowiedzialnie i wynik 1:0 udało im się utrzymać do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie Legia grała pewnie i spokojnie. - Takich legionistów chcemy oglądać - komplementowali komentatorzy. Nie zabrakło jednak emocjonujących momentów. W 56. minucie spotkania po strzale jednego z graczy gości piłka trafia w rękę Hlouska. Sędzie nie podyktował jednak rzutu karnego, a na dodatek ukarał żółtą kartką Adriena Silvę. W opinii komentatorów arbiter powinien podyktować "jedenastkę". W 73. minucie Sporting był bardzo blisko wyrównania. W piłkę, która wpadła w pole karne nie trafiło jednak dwóch zawodników z Lizbony.

W ostatnich minutach meczu Legia miała kilka wybornych okazji do poprawienia wyniku. W 86. minucie spotkania Odjidja-Ofoe zagrał szybko z rzutu wolnego do Hamalainena, ten podał do Radovicia, ale Serb przegrał pojedynek z bramkarzem Sportingu.

Legionistom udało się utrzymać korzystny wynik (1:0).

Legia - Sportking. Kartki w meczu:
36. minuta - Michał Kopczyński (żółta)