PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

  PLEBISCYT SPORTOWY Ważne informacje dla kandydatów

  DM

  Kurier Lubelski

  Aktualizacja:

  Kurier Lubelski

  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.kurierlubelski.pl/sportowiec  DODAJ ZDJĘCIE I LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

  Na liście aktualnych wyników przy imieniu i nazwisku lub nazwie drużyny może być umieszczone zdjęcie lub logo drużyny. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydata, na którego chcą oddać głos.
  Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku.

  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić kibiców! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im na Facebooku lub e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów lub znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Informacji o akcji udziela Joanna Żołądek - tel. 504 058 040, e-mail: mailto:joannazoladek@polskapress.pl


  Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo