Wisła Puławy uległa Zniczowi Pruszków

KS Wisła Puławy
W rozegranym w Warszawie sparingu pierwszoligowców, Wisła Puławy przegrała ze Zniczem Pruszków 1:2. Gola dla zespołu z Lubelszczyzny zdobył Dawid Pożak.

– Jesteśmy zadowoleni z postawy zespołu – mówi Robert Złotnik, drugi trener Wisły. – Przeciwnik zwyciężył, ale w sparingach wynik jest mniej istotny. Liczy się bardziej taktyka i drużyną ją realizowała.

W ekipie Dumy Powiśla nie pojawił się żaden nowy, testowany zawodnik. – Okienko transferowe jest jeszcze otwarte, więc wszystko jest możliwe, ale nic na siłę. Mamy mocną kadrę – dodaje Złotnik.

Najbliższym rywalem Wisły będzie w środę (godz. 17) w Puławach trzecioligowa Chełmianka.

Znicz Pruszków – Wisła Puławy 2:1 (2:0)
Bramki: Machalski 8, Banaszewski 29 – Pożak 57
Znicz: Misztal – Jakubik, Janiszewski, Mysiak, Rackiewicz, Machalski, Niewulis, Banaszewski, Kita, Jagiełło, Paluchowski. Ponadto grali: Kucharski, Kopciński, Podliński
Wisła (I połowa): Witan – Hiszpański, Pielach (38 Żemło), Poznański, Litwiniuk, Smektała, Płonowski, Cierpka, Szczotka, Patejuk, Nowak. Wisła (II połowa): Penkowec – Hiszpański, Żemło, Gusocenko, Litiwiniuk, Pożak, Płonowski (57 Popiołek), Głaz, Maksymiuk, Patejuk (56 Smektała), Darmochwał