Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Kierowcy samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych
  Z regionu

  Najbardziej poszukiwane zawody w woj. lubelskim (LISTA)

  Są zawody, których przedstawiciele mogą przebierać w ofertach pracy (nie znaczy to jednak, niestety, że pracownicy ci są najlepiej opłacani). Kogo potrzebują pracodawcy w woj. lubelskim? Sprawdźcie naszą listę przygotowaną w oparciu o publikację "Barometr zawodów 2017" przygotowaną przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie.

 2. Teraz modne są auta, którymi można zarządzać przez smartfona
  Z kraju i ze świata

  Teraz modne są auta, którymi można zarządzać przez smartfona

  Coraz więcej Polaków przykłada dużą wagę do rozwiązań technologicznych znajdujących się w samochodach – wynika z badania Kantar TNS. Polacy są bardziej od innych Europejczyków otwarci na innowacje w motoryzacji i wprowadzenie na drogi samochodów autonomicznych. Wśród innowacji, które w najbliższym czasie mogą szczególnie zainteresować kierowców znad Wisły są m.in. aplikacje umożliwiające łączenie samochodu z Internetem, funkcja asystenta jazdy, możliwość kupienia auta online oraz telematyka w ubezpieczeniach.

 3. Uwaga mikroprzedsiębiorcy! Ostatnie dni na wysłanie JPK_VAT. O czym należy pamiętać?
  Prawo i podatki

  Pilne! Ostatnie dni na wysłanie JPK_VAT. O czym należy pamiętać?

  Już ostatnie dni dzielą mikroprzedsiębiorców od wysłania pierwszego Jednolitego Pliku Kontrolnego. Obowiązek złożenia JPK za styczeń mija 26 lutego.

 4. Zakaz handlu od 11 marca 2018. Chaos, korki i kolejki - to czeka klientów? [25.02.2018]
  Wiadomości

  Zakaz handlu od 11 marca. Chaos, korki i kolejki - to czeka klientów?

  Zbliża się moment wejścia w życie ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta. Jak do nowej sytuacji przygotowują się centra handlowe i czego mogą spodziewać się klienci?

 5. zdj. ilustracyjne
  Z regionu

  IKEA wycofała ze sprzedaży skażone jedzenie!

  IKEA wycofuje ze sprzedaży produkt GODIS PÅSKKYCKLING w opakowaniach 100-gramowych, z datą ważności pomiędzy 23 października 2018 r. a 26 stycznia 2019 r. Wielkanocna seria pianek marshmallow mogła zostać skażona z powodu wykrycia obecności myszy w jednostce produkcyjnej.