McDonald’s pokazuje nową twarz. Zmienia wystrój wnętrz, menu i rozszerza działalność. –Zależy nam na Lubelszczyźnie, mamy tu wielu klientów – mówi Dominik Szulowski, PR Manager McDonald’s.

-Szykują się nowe inwestycje w regionie i zmiany architektoniczne – zapowiada Szulowski. – Za dwa miesiące będziemy świętować dziesięciolecie, więc to doskonała okazja do odświeżenia wizerunku.

Do końca roku ma ruszyć nowa restauracja w Zamościu przy ul. Jana Pawła II. Na celowniku są także Puławy.

–Na razie jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego miejsca, więc nic konkretnego jeszcze nie wiadomo – mówi Szulowski. – Walczymy też o kolejny lokal w Lublinie.

Charakterystyczne domki restauracji McDrive i czerwono-żółtą kolorystykę ma zastąpić nowa konwencja. – Będzie więcej przestrzeni, styl bardziej kawiarniany – opowiada Szulowski i dodaje: pojawią się wygodniejsze meble i więcej szlachetnej zieleni. Wszystko po to, żeby klienci chcieli u nas dłużej posiedzieć.

Zupełnie nowym pomysłem jest McCafe. –W ramach restauracji chcemy wydzielić specjalne miejsce na kawiarnię. Oprócz kawy, goście będą mogli spróbować naszych słodkości –zapewnia Szulowski. – Wszystko będzie serwowane na talerzykach i filiżankach, a nie papierowych naczyniach – dodaje.

Projekt jest na razie testowany w jednej z warszawskich restauracji. Jeżeli się sprawdzi, to pojawi się również w innych miastach.