Jakub Maj
Jakub Maj
Reprezentacja Polski wygrała z Estonią w półfinale baraży, dlatego tylko jeden mecz dzieli Biało-Czerwonych od upragnionych mistrzostw Europy. Na kanale Łączy nas piłka zostały opublikowane kulisy czwartkowego spotkania. Kamil Grosicki tuż przed startem spotkania wygłosił piękną przemowę motywacyjną.

Vlog reprezentacji Polski. Jakub Moder opowiada o kontuzji

21 marca reprezentacja Polski zmierzyła się z Estonią w półfinale baraży Euro 2024. Od pierwszej minuty widać było wyraźną dominację Biało-Czerwonych, którzy rzucili się do gardła słabszego rywala. Udało się wygrać aż 5:1, dlatego nasza kadra 26 marca zagra z Walią w finale baraży. Rywal będzie dużo bardziej wymagający, gdyż ekipa z Wysp Brytyjskich zajmuje 29. miejsce w rankingu UEFA. "Smoki" w półfinale pewnie pokonały Finlandię 4:1, dlatego w Cardiff zadanie będzie niezwykle ciężkie.

W weekend profil Łączy nas piłka opublikował vlog z meczu Polska - Estonia. Kibice mogą zobaczyć kulisy przygotowań do półfinałowego starcia. Na pierwszy rzut oka widać, że atmosfera w kadrze jest bardzo dobra. Poza standardowymi treningami na zgrupowaniu nie brakuje także sporo zajęć budujących relacje w grupie. Michał Probierz doskonale wie, że sfera mentalna jest równie ważna jak fizyczna.

Jednym z najciekawszych momentów filmu była płomienna przemowa Kamila Grosickiego tuż przed startem spotkania. Doświadczony piłkarz Pogoni Szczecin próbował zmotywować swoich kolegów tłumacząc, że reprezentacja Polski to jedna rodzina. To nie pierwszy raz kiedy "Grosik" wygłaszał przemowę w szatni. Tak samo zrobił przed meczem grupowym z Wyspami Owczymi. Wówczas Biało-Czerwoni także wygrali.

- Ten stadion ma płonąć od 1. minuty!!! Jedna rodzina! Tylko tak możemy coś osiągnąć! Jeden za drugiego. Mamy jeden cel - jechać na mistrzostwa Europy. Wszyscy pokażmy to! - motywował kolegów "Grosicki".

Trwa głosowanie...

Polska pokona Walię i awansuje na Euro 2024?

Bartosz Slisz niedawno był bohaterem głośnego transferu. Środowy pomocnik przeniósł się z Legii Warszawa do Stanów Zjednoczonych, gdzie spełnia swój wielki amerykański sen. Już trzy lata temu oświadczył się przepięknej Kamili. Para w wolnym czasie sporo podróżuje - Dubaj, Grecja, Oman to tylko niektóre miejsca, w których byli.Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia klikaj strzałkę w prawo!

Bartosz Slisz w życiu prywatnym. Spełnia swój amerykański se...