Nasza sonda

  Nasza sonda

  MZ

  Kurier Lubelski

  Kurier Lubelski

  Czy lubimy lubelskie trolejbusy? Prosimy o wypowiedzi.
  Ania Mołodowiec

  To środek komunikacji, niezwykle ważny w mieście, w którym uczy się tak wielu studentów. Trolejbusy są bardziej ekologiczne. To dodatkowy plus, zwłaszcza obecnie zwraca się na to uwagę.

  Karolina Kruk

  Tak. Przede wszystkim dlatego, że można nimi dojechać do wielu miejsc w Lublinie. Często też kursują. Poza tym są na prąd i nie wydzielają tylu spalin, co samochody i autobusy. Są ekologiczne.

  Agnieszka Grzesiak

  Bardzo rzadko korzystam z tego środka komunikacji miejskiej. Pomysł wydłużenia trasy trolejbusów świadczy jednak o tym, że mieszkańcy Lublina je lubią. Wątpię jednak w to, że są bardziej ekologiczne.

  Rafał Kasprzyk


  Oczywiście. Jeśli się nie mylę, to jedyne miasto w Polsce, gdzie można je zobaczyć. Już ze względu na to mogą przyciągnąć ludzi interesujących się motoryzacją. Przydałyby się jednak nowsze wersje.

  Przemek Abramowicz

  Jestem z Białej Podlaskiej i trolejbusy to dla mnie coś nowego. Uważam, że będąc w Lublinie warto chociaż raz przejechać się jednym z tych prawie zabytków i zrobić zdjęcie. To atrakcja turystyczna.

  Michał Pasieczny

  Tak. Po pierwsze dlatego, że są ekologiczne. Lublinowi zależy przecież na statusie miasta dbającego o ochronę środowiska. Oprócz tego, trolejbus to bardzo wygodny środek komunikacji.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  O tym się mówi

  Wideo